Love myself (Maj sa rád)

Autor: Anna Gettlerová | 21.6.2016 o 23:04 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  80x

Neodpustila som si nenazvať tento článok po anglicky kvôli mojej zaujatosti voči angličtine.Dnes som sa rozhodla písať o téme ktorá potrebuje byť realizovaná hlavne v tejto dobe.

Určite si už veľa z nás prešlo,alebo stále prechádza,(niekedy nekončiacim) obdobím,kedy by sme sa najradšej zakopali pod zem lebo sme podľa nás škaredí,nemožní a nič nedokážeme.

Najskôr rozoberiem krásu,kvôli ktorej hlavne my dievčatá trpíme(preto to bude v ženskom rode). Teraz hlavne vy dievčatá teda pozorne čítajte ale aj chlapci dávajte pozor!.Je pravda.Často krát závidíme dievčatám ktoré sú podľa nás nádherné ,a keď sa pozrieme na nás,je nám do plaču.Všetci/všetky sme však  krásne a krásni a očarujúci.Každí má v sebe krásu, len ju musí objaviť.Ide však o to ako vnímame krásu. Podľa mňa nezáleží tak na kráse z vonka ako na kráse z vnútra.Určite teraz prevraciate očami a pýtate sa v duchu:"To akože mám na seba kašlať,neumývať sa a vyzerať ako strašidlo a hlavne že mám dobré srdce?" Moja odpoveď znie jasné že nie :). Treba sa starať o seba tak aby sme sa cítili dobre ale nie zase len sa stále zaoberať a riešiť to či vyzerám dobre,či som sa náhodou zle nenamaľovala a podobne.Ako som už spomínala hlavné je naše vnútro.To nemyslím mať pekný pankreas,žalúdok alebo črevo,ale srdce.Mať srdce plné lásky k druhým.

Druhá vec ktorú troška rozoberiem je nemožnosť,teda inými slovami pocit že nič nedokážeme.To sa nám  však zdá na prvý pohľad.Každý má v sebe nejaký talent a dar,niečo čo je na ňom výnimočné. Každý z vás aj čo toto práve čítate,ste jedinečný a máte v sebe neuveriteľní a krásny talent a dar. Len ho treba objaviť.Niektorí ten dar a talent zahodia alebo ho zneužijú.To však správne nie je.Máme ho na to aby sme potešili ostatných a urobili sebe ale aj ostatným radosť.

Posledných pár slov ktoré sem napíšem sú,že všetci ktorí toto čítate aj nečítate ste krásni,úžasní a jedineční, a prajem Vám veľa šťastia aby ste v sebe túto krásu objavili.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Štátna poisťovňa nemá peniaze na zdravie. Manko je vyše 50 miliónov

Odhad peňažnej straty na základe analýzy spoločnosti Deloitte potvrdil pre SME finančný manažér a bývalý audítor Marián Jánoš.

DOMOV

Kde sa darí zločinu? Policajti prekreslili mapy kriminality

Polícia hlási viac násilností a mravnostnej kriminality.

TECH

Poruchy spánku, bolesti hlavy. Aké sú dôsledky zmeny času

Zmätok, nepríjemné posuny aj ranná neistota.


Už ste čítali?