Sú stromy dôležité ??

Autor: Anna Gettlerová | 5.2.2015 o 0:00 | (upravené 5.2.2015 o 21:28) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  97x

Chcem vám povedať jeden príbeh. Ak nepochopíte čo som tým chcela povedať, dám k tomu aj vysvetlenie.

Kde bolo tam bolo, bol raz jeden les, kde boli na každom kroku krásne a vysoké  stromy.  V tomto lese bývali zvieratká. Jeden krásny deň, keď slnko svietilo a všetko vyzeralo byť úžasné a príjemné, líšky, ktoré bývali už v lese dlho, sa rozhodli zničiť stromy. Skoro všetky zvieratká boli proti. Najprv boli ticho ale potom si vyrobili transparenty a začali kričať po celom lese, že sú proti tomu, aby sa stromy zničili. Líšky ich nepočúvali, lebo boli presvedčené, že to čo oni tvrdia je najlepšie a tak začali stromy ničiť. Neskôr zistili, že urobili chybu. Stromy, ktoré mali tak zvieratká radi, ich už nemohli chrániť pred dažďom, ale ani sa nemohli pod ne schovať, keď im bolo najhoršie. Zistili, že  tie zvieratká, ktoré boli proti nim mali pravdu. Stromy sú a boli potrebné. Nakoniec vysadili nové stromy a líšky sa so zvieratkami znova začali kamarátiť.

Vysvetlenie:

Líšky sú všetci tí, ktorí chcú zničiť rodinu. Zvieratká sú tí, ktorí sa ju pokúsia chrániť. Ak sa ako v tom príbehu zničí normálna rodina, potom aj tak všetci zistia, že tá normálna rodina bola potrebná. Lebo mama a otec sú základ rodiny. Navzájom sa dopĺňajú. Ak nebude v rodine mama a otec rodina zanikne.

Týmto nechcem odsudzovať  homosexuálov. Predsa tak ako sa niekto narodí s jednou rukou alebo jednou nohou, tak sa niekto narodí aj ako homosexuál. Ale keď je niekto napríklad na vozíku neznamená, že bude pracovať na tom, aby všetci skončili na vozíku. Tak ani homosexuáli nemôžu chcieť aby sme mali rodiny s dvomi mužmi alebo ženami.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Za státisíce dolárov 30 miliárd škody. Ako sa terorizmus vypláca

Kým panuje zmätok, je možné za teroristu kohokoľvek, kto nám oponuje.

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi.

ŠPORT

Na Gire sa ukázali talenty i šprintér, ktorý bude trápiť Sagana

Najzaujímavejšie momenty stého ročníka Giro d'Italia.


Už ste čítali?