List Boha mame

Autor: Anna Gettlerová | 10.5.2015 o 21:08 | Karma článku: 5,40 | Prečítané:  223x

Keďže je dneska deň matiek,tak všetkým mamám,babičkám,prajem všetko najlepšie veľa trpezlivosti a veľa úsmevu...

Milá moja,

tento list je iba pre Teba. Keď vidím s akou láskou si sa starala, a staráš o svoje deti, slzy šťastia mi nabehnú do očí. Vidím, že si si zobrala odo mňa príklad a miluješ svoje deti tou najväčšou láskou. Viem a vidím, že niekedy sa strachuješ o svoje deti ,a to je správne. Chcem ti povedať, že mi môžeš odovzdať svoj strach, ja som tu stále pre teba a keď vytrváš v modlitbe, tak sa nemáš čoho báť.

 Viem, že občas vstúpiš do temnoty smútku, strachu a beznádeje. Ale ja vstupujem do Tvojej temnoty, aby si žiarila pre mňa. Vedela si, že som Ťa urobil schopnou presvetliť životy všetkých okolo Teba?? A musím Ti povedať, že som z Teba nadšený. Si mojím svetlom pre ostatných. Len tak ďalej...

Často sa unavíš už len tým, že sa snažíš všetko robiť správne. Zbav sa tohto tlaku, lebo nepochádza odo mňa. Aj keď si myslíš, že sa Ti nedarí a si nemožná, neboj sa a nestrachuj. Ja vidím do Tvojho srdca a vidím Tvoju snahu.

Keď si v záhrade smútku, dcéra moja, vidím Ťa tam. Počujem Tvoje volanie v temných nočných hodinách. Aj ja som kričal v záhrade v tú noc, keď ma zradili. Vo svojom utrpení som žiadal Otca o inú cestu - menej bolestivú. Napriek tomu som dôveroval Jeho vôli a plánu pre môj život a vedel som, že to najväčšie víťazstvo je na kríži. Tak ako olivy treba rozdrviť, aby vydali olej, ja som vydal svoj život ako obetu lásky kvôli Tebe. Nikdy nepochybuj o tom, že som s Tebou a že Ťa túžim viesť k úteche, pokoju, víťazstvu. Odovzdaj mi zdrvujúcu váhu Tvojich okolností a príď ku mne v modlitbe. Keď bude čas opustiť záhradu, pôjdem s Tebou údolím priamo ku krížu a.... a tam sa Tvoje skúšky zmenia na triumf.

Ešte ti chcem povedať jednu vec, chcem aby si vedela, že si výnimočná... Si tá najlepšia mama na svete.

Veľké ďakujem Ti patrí, že vychovávaš s láskou svoje deti, aby potom prišli aj s Tebou ku mne do môjho kráľovstva.

 

 

S láskou,

Tvoj Boh 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Za státisíce dolárov 30 miliárd škody. Ako sa terorizmus vypláca

Kým panuje zmätok, je možné za teroristu kohokoľvek, kto nám oponuje.

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi.

ŠPORT

Na Gire sa ukázali talenty i šprintér, ktorý bude trápiť Sagana

Najzaujímavejšie momenty stého ročníka Giro d'Italia.


Už ste čítali?